Osmanlıspor hız kesmiyor

Akhisar Belediyespor’u ağırlamaya hazırlanan Osmanlıspor, ligin bitimine üç hafta kala çıkacağı maçtan galibiyetle ayrılmak istiyor

Osmanlıspor hız kesmiyor
Yarın sahasında Akhisar Belediyespor'la karşılaşacak Osmanlıspor, hız kesmeden bu maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla devam ettirdi. Batıkent Tesisleri'nde Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu nezaretinde yapılan antrenmana tedavileri devam eden Musa Çağıran, Aykut Demir ile hafif ağrıları bulunan Ndiaye, Numan Çürüksu ve Umar tedbir amaçlı katılmadı. İyileşme sürecine giren Luiz Carlos ve Tugay Kacar ise performans uzmanı Thomas Klimmeck nezaretinde özel çalışma yaptı. Core çalışmasıyla başlayan günün tek antrenmanı, topla ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla devam etti. Yarı sahada iki takım halinde çeşitli pas organizasyonlarında bulunan Başkent ekibi yine yarı sahada oynanan çift kale maçla antrenmanı sonlandırdı.

ÇEK STOPER "33" DEDİ

Mor-sarılı ekip, antrenman bitiminde ise 33 yaşına giren Çek stoper Vaclav Prochazka'nın doğum gününü kutladı. Vaclav, Rusescu'nun elinden pasta yedi.
BİZE ULAŞIN