Otonomi yeni arsa ile büyüyecek

Gökçek, 100 dönümlük yeni bir arazi ile Otonomi’nin genişleyeceği müjdesini verdi

Otonomi yeni arsa ile büyüyecek
Otonomi iftarına Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, STK'lar ve iş dünyası üyeleri katıldı. Programda konuşan Gökçek, "Yanda Büyükşehir Belediyesine ait olan büyük bir arazi vardı, imarsız yüz dönüm falandı. İmar bittikten sonra yetmiş dönüme dönüştü. İnşallah Otonomi orayı da alırsa kendi genişleme alanını ortaya koyacak" diye konuştu.

'BU İŞİN OLMASINI BEN ÇOK İSTEDİM'
İkinci el satışlarının Otonomi'de olması gerektiğini ifade eden Gökçek, "Bütün otomobiller burada birleşsin, Ankara'nın başka bir yerinde de ikinci el satış olmasın diyorum. Kısmet olursa bunu nasip olursa gerçekleştireceğiz inşallah. Ne yardım yapılabilecekse, ne gayret edebilecekse hepsine hazır olduğumuzu bir sefer daha ifade edeyim. Çünkü ben bu işin olmasını çok arzu ettim. İnşallah Ankara'nın tüm ikinci el otomobil esnafını bu civarda toplayacağız" şeklinde konuştu.

'ANKARA'YA YAKIŞIR BİR MERKEZ OLDU'
Yağmurun başlaması sebebiyle Otonomi Başkanı Aydın Erkoç ve eski Başbakan Yardımcısı Ankara Millletvekili Emrullah İşler konuşmalarını kısa tutmak zorunda kaldılar. Başkan Erkoç, Otonomi'nin ortakları, Başkent Otomobilciler Derneği üyeleri, hanımefendiler her sene yapmış olduğumuz iftar programının tekrarını yapmak için bu sene de bir araya geldik. Önce Cenab-ı Allah'a sonra sizlere teşekkür ediyorum. Hepinizi sevgi ve selamlarımla, muhabbetle karşılıyorum. İftarlarınız kabul olsun, hoş geldiniz, teşekkür ediyorum" diye konuştu. Milletvekili İşler ise, bugün kendilerini bir araya getiren Otonomi başkanına ve yönetimine teşekkür ederek, "Otonomi Ankara'ya yakışır bir merkez haline geldi. İnşallah önümüzdeki yıllarda daha da büyüyerek, gelişerek Ankara'ya daha da çok yakışacağını düşünüyorum. Bu hizmette emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum" sözlerini kaydetti.
BİZE ULAŞIN