Ankara turu müjdesi

İmam hatip lisesi öğrenci ve mezunlarını iftar yemeğinde ağırlayan Büyükşehir Başkanı Gökçek, Ankara’yı tanıtmak amacıyla isteyen herkese ücretsiz tur düzenlediklerini söyledi

Ankara turu müjdesi
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Altınpark'taki iftar çadırının dün akşamki konukları, Merkez İmam Hatip Lisesi Öğrencileri ve Mezunları Vakfı (MİHVAK) üyeleri oldu. İlahiler ve Kur'an tilavetiyle başlayan iftar programında MİHVAK üyeleri ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "İmam Hatip okulları, Allah'ın izniyle Türkiye'nin istikbali. Onun için Cumhuriyet, sizden çok şey bekliyor. Bu konuda Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak size elimizden gelen yardımı yapmaktan gurur duyuyoruz" dedi.

"ÜCRETSİZ TURLARA KATILIN"
İmam Hatip Lisesi öğrencilerine de kamp ve Ankara turu müjdesi veren Başkan Gökçek, şunları söyledi: "Özellikle okulda derece alan yavrularımızı, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin gerek Akçay'da, gerek Akçakoca'da, gerekse Kesikköprü'deki kamplarına birer hafta ücretsiz, ödül olarak göndermek isteriz. Sinan kardeşimle bunu konuştuk. İnşallah bunu da organize edeceğiz nasip olursa. Ayrıca buradaki büyük küçük herkese çağrım, dilediğiniz zaman Ankara Tanıtım Daire Başkanlığı'na telefon ederseniz, Ankara'da size tanıtım için gezi düzenleriz. Geziye katılanları sabah alıp, akşama kadar değişik yerlere götürüyoruz. Öğleden sonra da ANKAPARK'a götürüyoruz, geziyorlar, eğleniyorlar ve bir Ankara turu yapıyorlar. Bunu da istediğiniz zaman herhangi bir şekilde ücret vermeden, sadece bir telefonla, otobüs bulunduğunuz yere gelebilir."
BİZE ULAŞIN