Güçlüler’de Koç sesleri

Gökçek ve Yiğiner’in şartlar konusunda anlaşması durumunda MKE Ankaragücü Kulübü’nün başkanlık koltuğuna Nadir Koç’un oturabileceği iddia edildi

Güçlüler’de Koç sesleri
Spor Toto 2. Lig'de şampiyon olduktan sonra TFF 1. Lig için teknik direktör ve oyuncu transferleri konusunda hareketli günler geçiren Ankaragücü'nde bir başka hareketlilik de yönetim kademesinde yaşanıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in şampiyonluğa oynayan bir Ankaragücü kurmak için Mehmet Yiğiner'e yaptığı yeni yönetim teklifinin ardından bu yönetime başkanlık yapacak ismin de belli olduğu öğrenildi.

KOMİSYON BAŞKANI
Başkan Mehmet Yiğiner'in şartları kabul etmesi durumunda oluşacak yeni yönetime başkanlığı Büyükşehir Belediye Meclisi'nde AK Parti Meclis Üyesi olan Nadir Koç'un yürüteceği iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen iftarda Gecekondu taraftar grubuyla birlikte olan Başkan Gökçek ve Yiğiner'in hemen yanında Nadir Koç'un da yer alması dikkat çekmişti. Geçtiğimiz yıllarda Ankaragücü Başkanvekilliği yapan Nadir Koç, şuanda Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyon Başkanlığı'nı yürütüyor.
BİZE ULAŞIN