Sigortacılardan bayram uyarısı

BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve deneyimli sigortacı Hacı Ali Yücel, bayram tatilinde yaşanabilecek olası istenmeyen durumlara karşı araç sahiplerini uyardı

Sigortacılardan bayram uyarısı
Başkent Sigorta Acenteleri Derneği (BASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ali Yücel, bayram dönemlerinde trafikte yaşanan kazaların ve olumsuzlukların sıklığına dikkat çekti. Yücel, "Her bayramda olduğu gibi bu yılki Ramazan Bayramında da milyonlarca kişi seyahat edecek. Bayram seyahatleriniz öncesinde trafik sigortası ve kasko gibi araç poliçelerini eksiksiz yaptırmak, istenmeyen durumlar için hayati bir önem taşıyor. Kazaların ve hırsızlıkların oldukça arttığı bu dönemlerde mağduriyet yaşanmaması için araç sahiplerinin tedbiri elden bırakmamaları gerekiyor" diye konuştu.

ÖNEMİ UZUN YOLDA ORTAYA ÇIKIYOR
Yaşanan kazalarda hem araç sahibinin hem de ekonominin zarara uğradığına dikkati çeken Yücel, "Sürücülerimizin birçoğu zorunlu trafik poliçelerinin öneminin henüz tam anlamıyla farkında değil. Elimizdeki veriler gösteriyor ki araç poliçelerinin önemi uzun yolda daha fazla ortaya çıkıyor. Bu nedenle unutulmamalıdır ki bayram seyahati planlayan araç sahiplerinin aldıkları her önlem, kendileri için hayati önem taşıyor" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN