İkinci el lüks ürünler gardıroptan çıkıyor

İkinci el lüks ürünler gardıroptan çıkıyor
Beğenerek alındıktan sonra dolabın bir köşesine atılan orjinal marka kıyafetler, çantalar ve aksesuarlar gardıroptan çıkıp pazara iniyor. Premium markaların ikinci el orjinal lüks ürünlerinin satışa sunulabildiği 'Luxiko.com'la dolapta bekleyen ürünler kolayca alıcı bulabiliyor.

TEKLİF SİSTEMİ
Luxiko'nun kurucusu Seyyan Güner, "Bir ya da iki defa giyilmiş, bir kenara atılmış lüks kıyafetleri neden satarak değerlendirmeyelim diye düşündük. Hiç eskimeden tutulan birçok ayakkabı ve çanta aksesuarlar yıllarca dolaplarımızı işgal ediyor. İşte tam bu durumda Luxiko devreye giriyor. Luxiko'ya saniyeler içinde ücretsiz olarak üye olup çok kısa sürede vitrin oluşturuluyor. Ürünlerin fotoğrafları yüklenerek satışa çıkartılıyor. Sitemizde teklif sistemi de bulunuyor. İstedikleri ürün için istedikleri fiyatı teklif ederek bir pazarlık oluşturabiliyorlar ya da üyeler istedikleri soruları karşı tarafa sunarak merak ettikleri her şeyi yorum sistemiyle ulaştırabiliyorlar" dedi.

ÜRÜN BAĞIŞLAMA
İkinci el lüks modanın yeni adresi Luxiko.com'la artık lüksü takip etmenin çok daha kolay olduğunu belirten Güner, "Ürünler sadece mobil cihaz kullanarak kolayca sepete eklenip, bol seçenekli filtreleme sistemi ile istenilen ürün vakit kaybetmeden bulunabiliniyor. Bildirim sistemiyle birlikte ürünlerin vitrine konulmasıyla satılıp paranın hesaba aktarılmasına kadar her adımda bilgilendiriliyor. Eklenen ürünler uzmanlar tarafından incelenip onaylanıyor." dedi. Bağış sisteminin de bulunduğunu belirten Güner, "Şu anda üyelerimiz Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'na (Koruncuk) istedikleri ürünleri bağışlayabiliyorlar. " dedi.
BİZE ULAŞIN