TED’in gurur gecesi

TED Üniversitesi’ni bitirenler Çim Amfi’de düzenlenen törenle kep attı. Yeni bir hayata merhaba diyen mezunlar Atatürk posterleri ile konukları selamladı

TED’in gurur gecesi
TED Üniversitesi 2016 - 2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, 1 Temmuz Cumartesi günü, üniversitenin Çim Amfi'sinde gerçekleştirildi. Tören öncesinde düzenlenen kokteylde keyifli anlar yaşanırken, sonrasında öğrencilerle toplu fotoğraf çekimi yapıldı. Tören, saat 19.00'da öğretim görevlileri ve öğrencilerin sahneye inmesiyle başladı. Öğrencilerin yerlerine geçip Atatürk posterleriyle konukları selamlaması büyük ilgiyle karşılandı. Tören, Mütevelli Heyet Başkanı S. Selçuk Pehlivanoğlu, Rektör Prof. Dr. Murat Tarımcılar ve üniversite birincisi Melih Artar'ın konuşmasıyla devam etti. Dereceye giren öğrencilerine Pehlivanoğlu ve Tarımcılar hediyelerini takdim etti.

EN GÜZEL KONUK
Akademik eğitimlerini başarıyla tamamlayan lisans ve yüksek lisans öğrencileri, hocalarının elinden diplomalarını alarak yeni yaşamlarına "merhaba" dedi. Yüksek lisans öğrencisi Esra Özperçin Darka'nın bebeğiyle sahneye çıkması törende renkli görüntülere sahne oldu. Büyük bir heyecan ve coşkunun yaşandığı tören, gecenin ilerleyen saatlerinde kep atma töreni ile son buldu.
BİZE ULAŞIN