Şehitler için dualar edildi

Yıldırım’ın Ertuğrulgazi ve Kaplıkaya mahalleleri için hazırlanan kentsel dönüşüm projesi ile bölgenin çehresinde önemli bir değişime imza atılacak. Yıldırım’ın değeri, yapılacak kaliteli yaşam merkezleriyle daha da artacak

Şehitler için dualar edildi
Kentsel dönüşüm plan ve uygulama alanı Yıldırım'da yapılacak olan revizyon, geleceğin modern şehrini ortaya çıkaracak ve değerini arttıracak. Yıldırım Belediyesi, bu dönüşümün önemli ayaklarından birini de Ertuğrulgazi ve Kaplıkaya mahallelerinde gerçekleştirecek.

KÜLTÜREL DEĞERLER KORUNACAK
Projelere titizlikle çalıştıklarını vurgulayan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, "Dönüşüm projelerimizin temelini insan ve vizyon odaklı kentsel gelişme, çevre ve kültür değerlerinin korunması, kentsel, kurumsal ve kültürel dönüşüm ile planlama ve altyapı ilişkisi oluşturuyor. İnsanlarımızın tüm beklentilerine yanıt verecek şekilde insan ve doğa arasındaki dengeyi unutmadan, geçmişimizin izleri olan kültürel değerlerimizi koruyan, şehri olduğu kadar insanları da dönüştüren, altyapı sorunları çözüme kavuşturulmuş ideal bir şehir oluşturuyoruz" dedi.

BİZE ULAŞIN