Engellemek istediği arkadaşını vurdu

Ovacık’ta bulunan erkek cesedinin sırrı çözüldü. Alkol alan E.Y., etrafa ateş etmek isteyen arkadaşını yanlışlıkla vurduğunu söyledi

Engellemek istediği arkadaşını vurdu
Keçiören Ovacık'ta önceki akşam 20.30'da bir grup arkadaş boş bir arazide alkol aldı. Etrafa rastgele ateş etmek isteyen 56 yaşındaki İbrahim Ü.'yü engellemek isteyen arkadaşı 50 yaşındaki E.Y., İbrahim Ü.'ye ait olduğu tespit edilen ruhsatsız av tüfeğinin ateş alması sonucu kalbine isabet eden tek kurşunla hayata gözlerini yumdu. Arkadaşına engel olmak isterken yanlışla ölümüne neden olan E.Y., ile diğer arkadaşları olay yerinden kaçtı.

ZANLI E.Y. TUTUKLANDI
Kalbinden vurulan ve hayatını kaybeden 56 yaşındaki İbrahim Ü.'yü yoldan geçen vatandaşlar gördü. Hareketsiz şekilde boş arazide yatan şahsın yaralı olduğunu düşünen vatandaşlar olay yerine polis ve sağlık ekiplerini çağırdı. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler İbrahim Ü.'nün öldüğünü tespit ederek cinayet zanlılarının yakalanması için çalışma başlatıldı. Alkolün ve olayın şokuyla korkup olay yerinden kaçan E.Y. ile arkadaşları Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği tarafından tespit edilerek yakalandı. Gözaltına alınan cinayet zanlılarının ifadeleri alındıktan sonra adliyeye sevk edildiler. Arkadaşını yanlışlıkla vuran E.Y., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
BİZE ULAŞIN