‘Gençlerbirliği arması rüyalarımıza giriyor’

‘Gençlerbirliği arması rüyalarımıza giriyor’

Teknik direktör Özat’ın A takım kadrosuna dahil ettiği Berat Ayberk, Gençlerbirliği armasının rüyalarına girdiğini söyleyerek, bir gün takımın kaptanı olmak istediğini söyledi

  • Ankara Başkent
  • Perşembe 21.07.2017
Gençlerbirliği altyapısında yetişen ve teknik direktör Ümit Özat'ın A takım kadrosuna dahil ettiği Berat Ayberk Özdemir, "Gençlerbirliği arması rüyalarımıza giriyor" ifadesini kullandı. Berat Ayberk, kırmızı-siyahlı kulübün internet sitesinde yer alan röportajında, yoğun bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, "Kamp dönemi yüklemelerle geçiyor. Hazırlık maçlarımız var. Her maç yavaş yavaş performansımız yükseliyor, takım uyumu artıyor. Oyuncular her geçen gün birbirine ısınıyor. Zamanla daha iyi bir seviyeye geleceğimizi düşünüyorum" değerlendirmesinde bulundu.

"HER ŞEY YENİ BAŞLADI"
Özat'ın sezon bitmeden Gençlerbirliği kadrosuna aldığı 19 yaşındaki Berat Ayberk, kendisi için her şeyin yeni başladığını, performansını artırarak ilerlemek istediğini anlattı. Kadroda bulunan altyapıda yetişmiş Orhan Şam, Uğur Çiftçi ve Ahmet Oğuz'un yolundan gitmek ve siyah-kırmızılı ekipte kalıcı olmak istediğini dile getiren Berat, "Bir gün bu takımın kaptanlığını yapmak istiyorum" diye hayalini dile getirdi.
BİZE ULAŞIN