Başkan Cavcav sizi transfer edecek

Başkan Cavcav sizi transfer edecek

Gençlerbirliği haftasonu başlayacak olan Ankara Festivali’ne katılacak. Ziyaretçiler burada efsane başkan İlhan Cavcav ile transfer masasına oturacak

  • Ankara Başkent
  • Perşembe 28.07.2017
Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği Futbol Takımı ve teknik heyeti, Uluslararası Büyük Ankara Festivali'nde Ankaralılarla buluşacak. Kırmızı-siyahlı kulübün basın sözcüsü Hakan Kaynar, Atatürk Kültür Merkezi (Eski Hipodrom) alanında 29 Temmuz-6 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek ve 7 gün sürecek festivale katılacaklarını aktardı. Festivali ürün satma konseptiyle değerlendirmediklerini belirten Kaynar, "Festivaldeki coşku ve eğlencenin bir parçası olmak istiyoruz. Şehrimize festival gelmiş elbette Ankara'nın takımı da orada olacak. Hemşehrileriyle bir araya gelecek" diye konuştu. Eski lunapark eğlencelerine "selam göndererek" penaltı atışları düzenleyeceklerini ve bunun için festival alanına nizami kale kurulduğunu dile getiren Kaynar, "Işıklandırma, ses düzeni gibi bütün hazırlıklarımızı yaptık. Akşamları çok kalabalık olacak. Ankaralıların penaltı noktasında kendilerini bir futbolcu gibi hissetmelerini amaçlıyoruz" ifadelerini kullandı.

FUTBOLCULAR YER ALACAK
Hakan Kaynar, Gençlerbirliği A Takımı'nın da festivaldeki etkinliğe katılacağını söyledi. Ziyaretçilerin festivalde A takım kalecilerine penaltı atışı kullanabileceklerini dile getiren Kaynar, etkinliği yönetecek hakemlerin de ayarlandığını belirtti. Kırmızı-siyahlıların festival standında kurulan 3 panoda ziyaretçilerle fotoğraf çektireceğine dikkati çeken Kaynar, "Katılımcılar önce kurulan 3 panoda fotoğraf çektirecek. Birinci panoda İlhan Cavcav ile transfer edilen bir futbolcu gibi sözleşme imzalarken fotoğrafları çekilecek. İsteyenler fotoğrafta da olsa duayen başkanın yeni transferi olabilecek. İkinci panoda Gençlerbirliği formasıyla poster çekimi yapılacak. Üçüncü panoda ise takım posterinde yer alacaklar. Çektirilen 3 fotoğrafı sosyal medyada paylaşan penaltı atmaya hak kazanacak. Penaltı atışlarında başarılı olan katılımcılara çeşitli hediyeler verilecek. Altyapı takımlarımız, antrenörlerimiz ve A takım futbolcuları standımızda olacak" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN