Konser alanı doldu taştı

Konser alanı doldu taştı

Festivalin dördüncü gününde sahne alan şarkıcılar Alişan, Demet Akalın ve Ömer Faruk Bostan seslendirdikleri güzel parçalarla Ankaralılara unutulmaz akşam yaşattı

  • Ankara Başkent
  • Çarşamba 03.08.2017
Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 7'ncisi düzenlenen Uluslararası Büyük Ankara Festivali, gün boyu ayrı etkinliklerle, gecesinde ise her biri birbirinden ünlü yıldız sanatçıların verdiği konserlerle devam ediyor. Festivale yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, gün boyunca farklı etkinliklere katılarak, festivalin tadını çıkardılar. Açılan stantlardan alışveriş imkanı yakalayan, eğlenceye doyan Başkentlilerin yoğun ilgisi, akşam ise ünlü sanatçıların verdiği konser alanında kendini gösterdi. Konser alanına sığmayan kalabalık, eğlenmenin temposunu hiç düşürmeden, festival alanının uygun yerlerinde zaman geçirmeye, konseri buralarda izlemeye çaba gösterdiler.

ALİŞAN'DAN DÖRT DÖRTLÜK KONSER
Konser alanını dolduran muhteşem kalabalık karşısında etkilendiğini gizlemeyen Alişan, coşkulu kalabalığa teşekkürlerini iletti. Alişan, 'Ah Le Yar' isimli parçayla alanı hareketlendirdi. 'Hayatı Tespih Yapmışım' isimli şarkıyla kalabalığı yerinden duramaz hale getiren ünlü sanatçı, sahne alan davulcu ile birlikte tempoyu hiç düşürmedi. Konserini tamamlarken milli birlik ve beraberlik mesajı veren ünlü sanatçı, 'Ölürüm Türkiyem' türküsüyle hayranlarına veda etti. Alişan'ın ardından Ankaralı sanatçı Ömer Faruk Bostan sahne aldı. Ankara parçalarını seslendiren Bostan, festival müziği olarak da kullanılan "Erik dalı gevrektir" parçasını, alanı dolduran Başkentlilerin coşkun katılımıyla okudu. Sanatçının seslendirdiği tüm parçalara vatandaşlar büyük bir şevkle eşlik etti.

AKALIN SAHNEYİ SALLADI...
Bostancı'dan sonra sevgi gösterileri arasında sahneye Demet Akalın çıktı. Sahnenin önüne aldığı hayranları ile konserinde canlı bir ortam oluşturan Akalın'ın söylediği şarkılara alanı dolduran kalabalık danslarıyla eşlik etti. Hayranları ile diyalog halinde olan ünlü şarkıcı, tatile gidemeyenlere seslenerek, herkesi doyasıya eğlenmeye davet etti. Sahneye çıkan dansçılar ve davul şovlarıyla hayranlarını etkileyen Akalın, muhteşem bir sahne performansı ile Başkentlilere unutamayacakları bir akşam yaşattı.
BİZE ULAŞIN