Eğlenceye yağmur bile engel olamadı

Büyük Ankara Festivali’ne katılan başkentliler sağanak yağmura aldırış etmeden Mustafa Ceceli ve İrem Derici’nin şarkılarıyla eğlenmeye devam etti

Eğlenceye yağmur bile engel olamadı
7. Uluslararası Büyük Ankara Festivali'ndeki çeşitli etkinliklere katılan başkentliler, akşam saatlerinde etkili olan yağışlı havada da alanı terk etmedi. Saatler öncesinden festivalin büyük konser alanını dolduran ziyaretçiler, önce Ankara havaları eşliğinde ekiplerin "kaşık şovunu" izledi. Daha sonra da Volkan Arslan sahneye çıkarak, Karadeniz yöresine ait türkülerle konser alanını dolduran on binleri coşturdu.

"SAHNE ALMAYI ÖZLEMİŞİM"
Volkan Arslan'ın ardından alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Mustafa Ceceli "Maşallah" parçasıyla başlangıç yaptı. Daha sonra "İlle de Aşk" şarkısıyla konser alanını coşturan ünlü sanatçı, "Büyük Ankara Festivali'nde sahne almayı özlemişim" diyerek emeği geçen herkese teşekkür etti.

"BU SEYİRCİ ÖNÜNDE EĞİLİRİM"
Pop müziğin sevilen isimlerinden İrem Derici ise konserine, "Haberim Yok" ve "Seviyorum Ne Önemi Var" isimli parçalarıyla başladı. Seyircileri, "Benim Bir Yanım Ankara" diyerek selamlayan Derici, "Bu atmosferde düşman çatlatmak istiyorum" diyerek cep telefonuyla bir süre video kaydı yaptırdı. Konser alanını dolduran onbinler karşısında hayranlığını gizleyemeyen sanatçı, Zeki Müren'in ünlü sözünü hatırlatarak, "Ben bu seyirci önünde eğilirim" dedi.
BİZE ULAŞIN