Gazi Zorova’ya akülü sandalye

Kahramankazan’da FETÖ’cü darbecilere direnirken gazi olan Mustafa Zorova’ya Memur-Sen şubelerinin desteğiyle “akülü sandalye” alındı

Gazi Zorova’ya akülü sandalye
Memur-Sen Konfederasyonu Ankara İl Temsilciliği ve bağlı sendikaların Ankara Şubeleri'nin destekleriyle alınan akülü sandalye Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu tarafından, Kahramankazan'da 15 Temmuz'da bacağına aldığı kurşun yaralarıyla yürüme yetisini kaybeden, gazi Mustafa Zorova'ya hediye edildi.

"DURUMU İYİYE GİDİYOR"
Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu ve Memur-Sen Ankara İl Temsilcisi Mustafa Kır, 15 Temmuz gazisi Mustafa Zorova'yı, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ziyaret etti. Ziyarette Uslu ve Kır, 15 Temmuz'da bacağına aldığı kurşun yarasıyla yürüme yetisini kaybeden, Zorova'ya, akülü sandalyesini teslim etti. Bir süre Zorova'yla sohbet eden Memur-Sen Heyeti, Zorova'nın durumu hakkında Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ali Gülçelik'ten bilgi aldı. Gülçelik, Gazi Mustafa Zorova'nın sağlık durumunun iyiye gittiğini, kısa süre içerisinde yürüme yetisini yeniden kazanması için tedaviye aralıksız devam edildiğini ifade etti.
BİZE ULAŞIN