TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN

Emlak Fuarı kapılarını açtı

Türkiye’nin ilk “Emlak ve Gayrimenkul Fuarı” başkentte açıldı. Ülkenin dört bir yanından dev firmaları ağırlayan fuarda birbirinden önemli projeler görücüye çıktı

Emlak Fuarı kapılarını açtı
REM Fuarcılık tarafından ilk kez organize edilen Emlak ve Gayrimenkul Fuarı, ATO Congresium'da kapılarını açtı. Türkiye'nin lider firmalarının katılımıyla gerçekleştirilen fuarda, sektörün devleri, yıldız projeler ve meraklıları bir araya gelecek. Emlakçılar Odası Başkanı, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla açılan fuar 10 Eylül'e kadar sürecek. Özellikle Ankara'da son yıllarda hızla büyüyen inşaat sektöründe, marka değeri kazanmış lider kuruluşlar İç Anadolu'nun ilk Emlak ve Gayrimenkul Fuarı'nda bir araya geliyor. Fuarın katılımcıları arasında, A ve B sınıfı konut projeleri, plaza, residence, AVM projeleri, ofis ve home ofis projeleri, işyeri ve ticari gayrimenkul projeleri, akıllı binalar, villa ve yazlık site projeleri ile bankalar ve finans kuruluşları yer alıyor.

"SATIŞLARA İYİ GELECEK"
İç Anadolu ve Ege Bölgesi'nden de firmaların katılığı fuarda İran ve Körfez Bölgesi'nden heyetler de yerini almış durumda. Ankaralılardan büyük ilgi gören fuarda vatandaşlar ve iş adamları hem firmalarla tanışıyor hem de hayallerindeki evi belirlemek için birbirinden büyük projeleri inceleme fırsatı buluyor. Fuara büyük destek veren Kocamanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Halil Kocaman, alanında bir ilk olan fuarın sektör için büyük fırsat olduğunu söyledi. Kale Ofis, Kale Beytepe ve Renapark projelerini hayata geçirdiklerini ifade eden Kocaman, "Fuarın birkaç zamandır faiz oranları nedeniyle düşen satış oranlarımıza çok iyi geleceğine inanıyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN