Yenimahalle’de yaza veda konseri

Yenimahalle’de yaza veda konseri
Yenimahalle Belediyesi, Rock müziğinin duayeni Haluk Levent'le yaza veda etti. Rock müziğinin sevilen seslerinden olan Haluk Levent Batıkent Meydan AVM'de sevenleriyle buluştu.
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve eşi Azize Yaşar'ın ev sahipliğinde düzenlenen konsere on binlerce başkentli katıldı. Başkentliler, muhteşem sesi ve yorumuyla vatandaşların gönlünde taht kuran Haluk Levent'i dinlemek için Batıkent'e akın etti. İzmir Marşı ile başlayan konserde vatandaşlar ellerinde Türk bayrakları ile hep bir ağızdan Haluk Levent'e eşlik etti. Sanatçı, Elfida, Ankara, Aşkın Mahpushane, Uçak Yaparım gibi en sevilen şarkılarının yanı sıra Ahmet Kaya şarkılarını da söyledi. Levent sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

SAHNEDEN ALANA İNDİ
Sahne performansı ve tükenmek bilmeyen enerjisiyle konser alanını dolduranları kendisine hayran bırakan Haluk Levent, zaman zaman sahneden inerek vatandaşların arasına daldı. Çocuklara mikrofon uzatıp onlarla şarkı söyleyen Levent, yaşlı bir teyzeyi de dansa kaldırarak jest yaptı. Şarkıların tamamına eşlik eden Yenimahalleliler, Levent'in sosyal medya hesabında da yerini aldı. Kalabalığı sık sık fotoğraflayan Haluk Levent sosyal medya hesabında bolca paylaşım yaptı.
Haluk Levent'e teşekkür ederek çiçek takdim eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar "Sanata sahip çıktığımız gibi cumhuriyete ve değerlerine sahip çıkan sanatçılarımızı da bağrımıza basmaya, onları sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz" dedi.
BİZE ULAŞIN