Altındağ ve Keçiören’e ödül Cumhurbaşkanı’ndan

Altındağ ve Keçiören belediyeleri, AK Parti Genel Merkez Proje Yarışması ile ödüle layık görüldü. Başkanlara ödüllerini Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi

Altındağ ve Keçiören’e ödül Cumhurbaşkanı’ndan
Keçiören'in vizyon projesi Gümüşdere Ihlamur Vadisi, ATO Congresium'da gerçekleştirilen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda AK Parti Genel Merkez Proje Yarışması "Kent Ekonomisine Katkı" kategorisinde ödüle layık görüldü. Başkan Mustafa Ak ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı. Yarışmada üçüncü olan Gümüşdere Ihlamur Vadisi Projesi, Çubuk Çayı'nın Kamil Ocak Mahallesi Fruko yanından başlayarak Kalaba Mahallesi girişindeki Atatürk Botanik Parkı'nın bitimine kadar olan toplamda 3 bin 100 metrelik alanı kapsıyor. Gümüşdere Ihlamur Vadisi içerisinde peyzaj alanları, dinlenme alanları, sosyo-kültürel tesisler, spor alanları, bisiklet parkuru ve çocuk oyun alanları yer alırken, 4 etaplı projenin çalışmalarında da sona gelindi.

"HAYATA SARIL"
Altındağ Belediyesi de yarışmada, madde bağımlılarının tedavisi, rehabilitasyonu ve topluma kazandırılmasını amaçlayan "Maddeye Değil Hayata Sarıl" projesi ile Sosyal Sorumluluk Projesi kategorisinde ikinci oldu. Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ödülünü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden aldı.
BİZE ULAŞIN