Gölü gören projede fırsat dönemi başladı

Kaşmir Yapı, yeni projesiyle Ankara’ya yeniden ‘merhaba’ diyor. Göksu’ya ve İstanbul Yolu’na yakın Kaşmir Yonca’da 468 adet 4+1 ve 5+1 daire var

Gölü gören projede fırsat dönemi başladı
İnşaat sektöründe başarılı işlere imza atan ve Ankara'ya değer katacak projelerle yola devam eden Kaşmir Yapı AŞ, yeni bir proje ile sahnede. Geçtiğimiz pazar günü lansmanı yapılan ve "Gölü Gören Son Projemiz" sloganı ile tanıtılan Kaşmir Yonca, yaşam ve yatırımı bir arada sunuyor. Lansmanı yoğun ilgi gören ve ilk 50 dairesi, 24 Eylül'e dek özel fiyatlarla satışa sunulan Kaşmir Yonca'nın yatırım değeri, göze çarpan ilk özelliklerinden... 468 adet 4+1 ve 5+1 daireden oluşan proje, Göksu Gölü'ne ve İstanbul Yolu'na yakın lokasyonuyla dikkat çekiyor. Ferah ev yaşamı konsepti üzerine kurgulanan Kaşmir Yonca, işlevsel yaşam alanları ve geniş metrekareler sunuyor.

GÜVENLİK ÖN PLANDA
Sosyal donatıları ve kaliteli malzeme seçimi ile göz dolduran proje; güvenlik, kapalı otopark, çocuklara özel oyun alanları, fitness salonu, kapalı havuzuyla da kaliteli bir yaşama göz kırpıyor. Kaşmir Yonca, doğayla iç içe yapısı ve göl manzarasıyla da fark yaratıyor. Göksu Gölü'ne yakın konumu ve proje içerisinde bulunan yürüyüş yolları, şehrin telaşesinden uzakta, sakin bir hayat yaşamak isteyenler için güçlü bir alternatif olarak görülüyor. Kaşmir Yapı, Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve Türkoğlu Yapı'nın ortaklığı ile 2012 yılında kuruldu. Kaşmir Yapı'nın, ilk projesi Kaşmir Göl Evleri, yoğun ilgi gören, yüksek yaşam standartları sunan ve konfor kavramı üzerine şekillenen yaşam projesi oldu. Kaşmir Yapı, kısa süre önce lansmanı yapılan Kaşmir Mavi Orkide ve Kaşmir Center AVM ile Eryaman'da benzersiz bir yaşam deneyimi ve maviyi Ankaralılarla buluşturdu.
BİZE ULAŞIN