Keçiören ve Altındağ’da 8 zehir tacirine gözaltı

Altındağ ve Keçiören’deki iki ayrı operasyonda, 12 kilo esrar ve 2 bin 759 uyuşturucu hap ele geçirildi. 8 şüpheli gözaltında

Keçiören ve Altındağ’da 8 zehir tacirine gözaltı
Ankara'da düzenlenen iki ayrı uyuşturucu operasyonunda 8 şüpheli gözaltına alındı. Altındağ Aydınlıkevler Mahallesi'nde bir evde uyuşturucu madde satışı yapıldığı ihbarını alan Ankara Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri harekete geçti. Ekiplerce evde yapılan aramada, 11 kilo 800 gram esrar, 2 bin 700 uyuşturucu hap, hassas terazi, paketleme malzemeleri ve uyuşturucu satışından elde edildiği belirlenen 8 bin 105 lira ele geçirildi. K.Ö., M.E. ve S.E. adlı şüpheliler gözaltına alındı.

ORMANDA TORBACI AVI
Keçiören Bağlum'da da özel okula ait hatıra ormanında uyuşturucu satıldığı istihbaratını alan ekipler, H.C. ve B.T.'ye uyuşturucu satmak isteyen M.F.Y., S.A., E.S., H.T. ve yaşı 18'den küçük H.K.'yı suçüstü yakaladı. Şüphelilerin üzerlerinde ve çevrede yapılan aramada, 205 gram satışa hazır esrar, 59 uyuşturucu hap, tabanca ve uyuşturucu satışından elde edildiği belirlenen 7 bin 225 lira ele geçirildi.
BİZE ULAŞIN