‘En büyük destek Cumhurbaşkanı’mızdan’

MKE ile 700 bin TL’lik sponsorluk anlaşması imzalayan Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, kulübe en büyük desteği Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın verdiğini söyledi

‘En büyük destek Cumhurbaşkanı’mızdan’
Makina ve Kimya Endüstrisi (MKE) Kurumu ile TFF 1. Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü arasında 700 bin Türk Lirası değerinde yeni sponsorluk anlaşması imzalandı. Ankaragücü'nün Beştepe Tesisleri'nde gerçekleşen törene, MKE Genel Müdürü Ahmet Taşkın, MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, kurum ve kulüp yetkilileri katıldı. Ankaragücü'ne bugüne kadar en büyük desteği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verildiğini ifade eden Başkan Mehmet Yiğiner, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile yardım konusu hakkında konuştuk. Sayın Cumhurbaşkanımız bizlere her türlü desteği vereceğini söyledi. Bugün takımımız sahaya çıkabiliyorsa bu öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın sağladığı destek sayesindedir. Bu desteğin artarak devam etmesini diliyorum" diye konuştu.

?DAHA BÜYÜK DESTEK VERECEĞİZ
MKE Genel Müdürü Ahmet Taşkın ise, "MKE'nin devlet kurumu olmasından ötürü destek anlamında önünde bir takım prosedürler olabiliyor. Anonim şirketler gibi, kolayca spor kulüplerine veya sivil toplum örgütlerine destek sağlanamıyor. MKE'nin Tandoğan'daki tesisleri kulübümüze amadedir, başka bir düşüncemiz yoktur. İnşallah ilerleyen süreçte daha büyük destekler vereceğiz. Sponsorluk anlaşması iki kuruma da hayırlı olsun" dedi.
BİZE ULAŞIN