Flora & Garden’da anfa rüzgârı esiyor

Süs bitkileri ve peyzajla ilgili sektör temsilcilerinin buluşma noktası Flora & Garden 2. Peyzaj ve Bahçe Mobilyaları Fuarı Altınpark’ta açıldı. Fuar yarın akşama kadar ziyaret edilebilecek

Flora & Garden’da anfa rüzgârı esiyor
Bu yıl ikincisi düzenlenen fuarda çok sayıda belediye ve firma yer alıyor. Bir kenti yaşanabilir kılmak için gereken teknolojilerin ve ekipmanların alıcısıyla buluşmasının hedeflendiği fuarda, şehircilik üzerine yaklaşımlar, çözümler ve projeler katılımcıların dikkatine sunuluyor. Peyzaj sektörünün en önemli adreslerinden biri olan ANFA Genel Müdürlüğü de tasarladığı muhteşem stantla fuarda yerini aldı. Toplam 220 metrekare alana kurulan ANFA Genel Müdürlüğü standında 26 tür bitki sergileniyor. 17 metrekare 3 boyutlu küp formlu özel düzenleme alanıyla fuar ziyaretçilerinin ilgisini çeken stantta, 6 metrekarelik alanda ise özel tasarımlı teraryumlar sergileniyor. Bitki tanıtımlarının da yapıldığı ANFA standında Altınpark ve Gölbaşı'nda bulunan Bitki Evi satış ofislerine de geniş yer veriliyor.

YARIN SON GÜN
ANFA standında tanıtımı yapılan ve tasarımlarıyla farklılık gösteren bu teraryumlardan esinlenerek kendi tasarımlarını oluşturmak isteyen ziyaretçiler de kendi çalışmalarını yapabiliyor. Kendi teraryum düzenlemelerini yapmak isteyen ziyaretçilere 60 metrekarelik Barok bahçe tasarımlı workshop alanında bulunan özel tasarlanmış uygulama masasında kendi teraryumlarını yapma imkanı sunuluyor. Ayrıca stant ziyaretçileri; daha yeşil bir Ankara için yapılan ve yapılacak yeşil alan projeleri hakkında da bilgi sahibi oluyor. Flora & Garden 2. Peyzaj ve Bahçe Mobilyaları Fuarı Altınpark'ta yarın akşamına kadar gezilebilecek.
BİZE ULAŞIN