Güzelliğin sırrı sağlıklı cilt

Doktor Özlem Aydın, “Güzellik sağlıklı bir cilt ve sağlıklı bir vücut ile mümkün” dedi. Aydın ozon terapisi sayesinde kadınların güzelliğine güzellik katıyor

Güzelliğin sırrı sağlıklı cilt
Başkentin önemli sosyal alanlarından Armada Yaşam Sokağı'nda güzellik ve bakım ile ilgili kadınların tercih ettiği isimlerden Dr. Özlem Aydın SABAH Ankara'ya konuştu. Aydın, "Güzellik sağlıklı bir cilt, sağlıklı bir vücut ile mümkündür"dedi.

Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?
Dr. Özlem Aydın, medikal estetik homeopati ve ozon terapisi alanlarında hizmet veriyorum. Ankara üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1992'de mezun oldum. Çeşitli görevler yaptıktan sonra 2005'te Sağlık Bakanlığı'nın medikal estetikle ilgili eğitimini tamamlayıp, kendimi yurtiçi v e yurtdışı eğitimlerle yetiştirdim. Tecrübemi pekiştirdim.

Nasıl başladınız, neden estetik sektörünü tercih ettiniz?
Medikal estetik alanının dünyada ne kadar dinamik olduğunu seyretmek ve takip etmek benim bu konudaki hızımı ve ilgili artırdı. Sektör o kadar hızlı büyüyor ki koşarak takip etmek zorundasınız. Bu nedenle ne kadar erken başlarsanız o kadar avantajlı oluyorsunuz. Aynı hızı ve tutkuyu yakaladığım ortağım Dermatolog Dr. Pınar Cömert ile 2016'da Via Flat Yaşam Sokağı 25 numarada kliniğimizi açtık.

Merkeziniz hakkında bilgi verir misiniz?
Merkezimiz iki doktor arkadaşın ortaklığında 2016 Ekim ayında Via Flat İş ve Yaşam Merkezinde açıldı. Armada Yaşam Sokağı'nın cıvıl cıvıl havası bizi etkiledi ve burada olmak istedik. Merkezimizde günümüzün çok yaygın problemlerinden olan FDA tarafından tedavideki başarısı onaylanmış leke ve kılcal damar lazerleri etkin olarak kullanılmaktadır.

Ne tür hizmetleriniz mevcut? Vakumlu el değmeden yapılan cilt bakımları, manuel cilt bakımları, ameliyatsız yüz germe, okulsu ultrason, ameliyatsız göz kapağı estetiği gibi tedaviler yapılmaktadır. Botoks, kimyasal peeling, fraksiyonel lazer, medikal cilt bakımı ve çeşitli alanlara dolgu tedavileri yapıyoruz. Güzelliğin sırrı sağlıklı cilt Doktor Özlem Aydın, "Güzellik sağlıklı bir cilt ve sağlıklı bir vücut ile mümkün" dedi. Aydın ozon terapisi sayesinde kadınların güzelliğine güzellik katıyor Dr. Özlem Aydın Aamir Khan 2014 yılında hayata veda eden Yenimahalle'nin ilk Belediye Başkanı Mustafa Vuran Batıkent'te ölümsüzleşti. Turgut Özal Mahallesi'ne yapılan Mustafa Vuran Parkı düzenlenen törenle açıldı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın ev sahipliğinde düzenlenen açılışa Vuran'ın ailesi, yakınları ve sevenlerinin yanı sıra CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ahmet Meşe ve yönetimi, Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, Belediye Başkan Yardımcıları Başar Bal, Erhan Aras, Yaşar Neslihanoğlu, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve mahalle sakinleri de katıldı.

HERKESİ YÂD ETMEK ZOR UNDAYIZ
"Bu ülkeye çivi çakan, hizmet eden herkesi yâd etmek zorundayız" diyen Başkan Yaşar, "Türk milletinin geleneği olarak da dinimizin gereği olarak da bu böyledir. Onun için Yenimahalle Belediyesi olarak ilçemizde hizmet eden her yurttaşımızın; ister siyasetçi olsun, ister sanatçı, ister sporcu, ister işadamı ne olursa olsun isimlerini yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz. Yenimahalle'nin ilçe belediyesi olarak kuruluşunu yapan merhum belediye başkanımızın adını da parkımıza verdik" diye konuştu. Yenimahalle'nin ilk başkanına vefa
BİZE ULAŞIN