Göksu’yu gören son projeden +1 fırsatı

Göksu’yu gören son projeden +1 fırsatı

Kaşmir Yapı, yaşam ve yatırımı bir arada sunan projesi Kaşmir Yonca için açıkladığı kampanyada 3+1 fiyatına 4+1, 4+1 fiyatına 5+1 daire sahibi olma şansı veriyor

  • Ankara Başkent
  • Salı 11.10.2017
Kaşmir Yapı AŞ'nin gölü gören son projesi Kaşmir Yonca, yeni kampanyasını düzenlediği lansmanla duyurdu. Kaşmir Yapı AŞ'nin yaşam ve yatırımı bir arada sunan projesi Kaşmir Yonca'nın 17 Eylül'de gerçekleştirilen lansmanının ardından açıklanan kampanya, 3+1 fiyatına 4+1, 4+1 fiyatına 5+1 daire sahibi olma şansı veriyor. Göksu Gölü'ne ve İstanbul Yolu'na yakın konumlanan Kaşmir Yonca, Kaşmir Yapı AŞ'nin gölü gören son projesi. 468 adet 4+1 ve 5+1 daireden oluşan proje, yatırım değeriyle ve sunduğu avantajlı fiyatlarla dikkat çekiyor.

YAŞAM VE YATIRIM BİR ARADA
Geniş metrekareler sunan proje, konforlu ve prestijli bir yaşamın yanı sıra avantajlı fiyatlarla yatırım yapma imkânı sunuyor. Doğayla iç içe olan ve göl manzarasına sahip Kaşmir Yonca; sosyal donatıları, kaliteli malzeme seçimi, işlevsel yaşam alanları, yürüyüş yolları, güvenliği, kapalı otoparkı, çocuklara özel oyun alanları, fitness salonu, kapalı havuzuyla konforlu bir yaşam isteyenlere sesleniyor.

SEKTÖRE YÖN VERİYOR
Kaşmir Yapı AŞ, Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve Türkoğlu Yapı'nın ortaklığı ile 2012 yılında kuruldu. Kaşmir Yapı AŞ'nin, ilk projesi Kaşmir Göl Evleri, yoğun ilgi gören, yüksek yaşam standartları sunan ve konfor kavramı üzerine şekillenen yaşam projesi oldu. Kaşmir Yapı A.Ş., kısa süre önce lansmanı yapılan Kaşmir Mavi Orkide ve Kaşmir Center AVM ile Eryaman'da benzersiz bir yaşam deneyimini ve maviyi Ankaralılarla buluşturdu.
BİZE ULAŞIN