Mesut Bakkal: Amacımız kaostan çıkmak

Beşiktaş maçının kendileri için zor geçeceğini vurgulayan Bakkal: Mücadele eden bir takımız. Amacımız bu kaostan çıkmak. Sabır gerekiyor

Mesut Bakkal: Amacımız kaostan çıkmak
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde 13 Ekim Cuma günü Beşiktaş'la 19 Mayıs Stadı'nda karşılaşacaklarını ve bu mücadelenin kendileri için zor geçeceğini vurguladı. Bakkal, "Beşiktaş Süper Lig'in en geniş kadrosuna sahip, en iyi takımlarından bir tanesi. Bu ligde her zaman söylüyorum, ne olacağı belli olmaz" dedi. Bakkal şöyle konuştu: "Medipol Başakşehir maçında bana 'beraberlik' deseler, 'razıyım' derdim ama attık. Beşiktaş maçına çıkacağız. Belki ummadığımız bir şeyler olacak. Belki onlar atacak, sonra biz atacağız. Bizim o günkü maça yakışır bir mücadeleyi ortaya koymayız gerekiyor. Onu da yapabilecek oyuncu grubum var. Koşmamız gerekiyor. Oyuncu kalitesine bakınca, Beşiktaş bizden önde gidiyor ama hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor."
Futbolcuların tempolarının arttığını dile getiren teknik direktör Bakkal, şöyle devam etti: "Koşu tempolarımız yükseldi. Futbolcuların mesafeleri yükseldi. Yüksek hızda koşularımız arttı. Bu takımın mücadele gücünü en yüksek seviyeye çekerek, bazı şeyleri yapabileceğine inanıyorum. Gençlerbirliği, zaten her maçı isteyen, mücadele eden bir takım. Benim amacım böyle bir takımı oluşturup bu kaostan çıkmak. Sabır gerekiyor. Lig, zor bir lig."
BİZE ULAŞIN