Osmanlıspor’un hedefi 3 puan

Ligde son sırada olmalarına rağmen, 12’nci sırayla aralarında 4 puan olduğuna vurgu yapan Osmanlıspor Teknik Direktörü Buz, Fenerbahçe maçından 3 puanla ayrılabileceklerini söyledi

Osmanlıspor’un hedefi 3 puan
Osmanlıspor Teknik Direktörü İrfan Buz, yarın Fenerbahçe'yle oynayacakları maçtan 3 puanla ayrılmak istediklerini söyledi. Ligde 7 puanla son sırada yer alan Osmanlıspor'un teknik direktörü Buz, geçen hafta deplasmanda Atiker Konyaspor'la önemli bir müsabakaya çıktıklarını ancak talihsiz bir golle karşılaşmayı kaybettiklerini belirtti. Buz, 1-0 yenildikleri maçta defansif anlamda iyi işler yapmalarına rağmen hücumda çoğalma noktasında ve final paslarında sorunlar yaşadıklarını anlattı. Artık önlerindeki Fenerbahçe maçına konsantre olmaları gerektiğine işaret eden Buz, "Fenerbahçe bu müsabakada favori görünecektir. Bu da gayet normal. İki takım için de önemli bir müsabaka" diye konuştu.

"SAHADA SON İKİ MAÇI KAZANDIK"

Buz sözlerine şöyle devam etti: "Futbolcu kardeşlerimiz her şeyini ortaya koyacaktır. Üç puan için sahaya çıkacağız. Öz güven problemi yaşamıyoruz. Takım savunmasında sıkıntılar vardı. Bunları giderdik ama bu dengeyi kurmamız gerekiyor. Aynı şekilde öne doğru çıktığımızda çoğalma ve sonuçlandırmayla ilgili sorunları düzeltmemiz lazım. Sahamızda son iki maçımızı kazandık. Önümüzdeki Fenerbahçe karşılaşmasına konsantre olup, üç puanla ayrılmak istiyoruz. Sonuncu olabiliriz ama puansal anlamda baktığınız zaman 12. sıradaki takımla aramızda 4 puan var. Mücadele ederek ilk devreyi maksimum puanlarla bitirmek istiyoruz" yorumunu yaptı.
BİZE ULAŞIN