Başkan Duruay Ülkü Ulusoy Poliklinik binasını gezdi

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve hayırsever Ülkü Ulusoy, Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesine ek olarak yapılan Ülkü Ulusoy Polikliniğini gezdi.

Başkan Duruay Ülkü Ulusoy Poliklinik binasını gezdi

Gölbaşı Belediyesinin destekleri, hayırsever Ülkü Ulusoy'un maddi katkıları ve Gölbaşı Yunus Emre Cami Yaptırma ve Hizmet Derneği'nin öncülüğünde, Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesine yapılan ek poliklinik binasının yapımında sona geliniyor.

Çalışmaları yerinde görmek amacıyla şantiye alanına giden Duruay ve Ulusoy incelemelerde bulundu. Başkan Duruay "Hemşehrilerimize daha kaliteli ve modern bir sağlık hizmeti sunmak için yapılan ek poliklinik binamız yüzde 90 tamamlanmış durumda. Yaklaşık 6 bin metrekare alana kurulan ek binamız, modern bir mimari anlayışla yapılmış olup bütün sağlık ihtiyaçlarını giderecek şekilde hizmet verecektir. Binamız, yakın zamanda tamamlanarak hizmete girecektir. Polikliniğimizin yapılmasında desteğini esirgemeyen hayırsever Ülkü Ulusoy'a teşekkür ederim. Adı her zaman burada yaşatılacaktır" dedi.
Başkan Duruay ile birlikte incelemeler de bulunan Ülkü Ulusoy ise şunları kaydetti:

"Gölbaşı halkına daha kaliteli ve modern bir sağlık sunmak için yapılan poliklinik binasının hayırlı olmasını temenni ediyorum. Çorbada tuzumuzun bulunması ve sağlığınıza, sağlık katacak olmak beni mutlu ediyor. Ayrıca bu binaya benim adımın verilmesi gurur verici."

BİZE ULAŞIN