‘Trabzon’dan puanla çıkmak zorundayız’

Milli maç arasında iyi çalıştıklarını söyleyen Osmanlıspor teknik direktörü Buz, “İnşallah iyi bir sonuçla Ankara’ya döneriz” dedi

‘Trabzon’dan puanla çıkmak zorundayız’
Pazar günü deplasmanda Trabzonspor'la karşılaşacak Osmanlıspor, sabah idmanı ile hazırlıklarına devam etti. Teknik direktör İrfan Buz, "Milli maçlar nedeniyle verilen arada iyi hazırlandık" diye konuştu.

"SOKOL TAKIMA KATILIYOR"
Buz, "Özellikle mental, fiziksel ve taktiksel anlamda çok iyi hazırlandık. Trabzonspor maçı hazırlıklarımız devam ediyor. Çok önemli bir müsabakaya gidiyoruz. İnşallah iyi bir sonuçla da Ankara'ya dönmek istiyoruz. Sakat ve cezalı oyuncumuz yok. Sokol 5 haftadır kadromuzda göremediğimiz, çok önemli bir futbolcumuz ve o takıma katılıyor" şeklinde konuştu. Anıl'ın hafif bir sakatlığı olduğunu ama onun da takıma katılacağını kaydeden Buz, "Allah nasip ederse tam kadro olarak Trabzon'a gideceğiz. İyi bir müsabaka olacağını düşünüyorum. İki takım için de çok önemli bir maç. İçerde oynadığımız üç maçtan 7 puan aldık ama deplasmanda bunu daha başaramadık. Deplasmanda bunu kırmak zorundayız ve ne olursa olsun oradan iyi bir sonuçla dönmek zorundayız. İyi hazırlandık ve oradan puanla çıkmak zorundayız" dedi.
BİZE ULAŞIN