Mogan güzelleştikçe Gölbaşı değer kazanıyor

Mogan Gölü’ndeki dip çamuru temizleme ve çevresindeki peyzaj alanlarıyla ilgili çalışmalar Gölbaşı’ndaki emlak değerlerini artırıyor

Mogan güzelleştikçe Gölbaşı değer kazanıyor

KLC İnşaat tarafından Mogan Gölü'ne çok yakın alanda inşa edilen Kuğu Gölü Villaları'nda değer artışının göldeki çalışmalar sonrası en az yüzde 20 artması bekleniyor. Konut tercihini Gölbaşı'ndan yana yapanlar, ilçenin lokasyonu, eğitim kurumlarına yakınlığı, zengin doğası, doğal göle sahip olması gibi pozitif ayrıcalıklarının yanında; belediye hizmetlerinin de gelişmesinin bölgenin tercih edilmesinde en avantajlı nedenlerden biri olduğunu bildirdi. Mogan Gölü'nde haziran ayında Atatürk Sahil Parkı'nda başlayan ve hızla devam eden mırık temizleme çalışmalarının eklenmesi de bölgeyi ciddi şekilde hareketlendirdi.

35 VİLLA BULUNUYOR

Dünyanın en büyük projelerinden biri olarak gösterilen Mogan Gölü temizleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından kentten uzaklaşmadan doğa ile içiçe yaşamak isteyenlerin daha fazla Gölbaşı'na yönelmeleri bekleniyor. Mogan Parkı'na yürüme mesafesinde olan ve tamamı göl manzaralı 35 müstakil villadan oluşan Kuğu Gölü Villaları, bu çalışmalardan en fazla etkilenen projelerin başında geliyor. Üst gelir grubunun şu an lansman fiyatlarıyla villa sahibi olduğu projede, teslimler 2018 sonu olarak planlanıyor.

BİZE ULAŞIN