‘Uptown İncek’li olmak için son fırsatlar

Sosyal donatı alanları, mimarisi ve lokasyonuyla Ankara’nın en çok dikkati çeken projelerinden Uptown İncek Konutları, kalan son daireler için cazip teklifler sunuyor

‘Uptown İncek’li olmak için son fırsatlar

Başkentlilerin yeni gözde yerleşkesi İncek'in şehir merkezine en yakın bölgesinde yer alan "kupon projesi" Uptown İncek, bloklar arası gölge düşmeyen yatay ve dikey konseptli özgün mimarisi, 3 metrelik tavan yüksekliği, eşsiz peyzajı, kapı komşusu olan TED Koleji gibi seçkin eğitim kurumlarına yakınlığı ile Türkiye'nin en önde gelen projeleri arasında yer almayı başardı. Yaşamın başladığı Uptown İncek Konutları'nda yaklaşan yıl sonu öncesi sınırlı sayıda kalan daireler için cazip teklifler hazırladıklarını ifade eden proje yöneticileri, "Çocuklardan, sanatseverlere hemen herkes için "town" konseptiyle oluşturulan sosyal alanlarda, birbirleriyle kaynaşma olanağı bulan komşulara; şimdi de yeni yıl öncesi kendileri gibi seçkin komşular kazandırmak için çalışıyoruz" dedi.

6 BLOKTAN OLUŞUYOR

''Town'' konsepti ile sosyal donatı alanlarında yeni bir çağ açan Uptown İncek Konutları, LEMA Grup tarafından hayata geçirildi. Toplam 6 bloktan oluşan projede, 1+1 loft dairelerden, 5+1 ve özel teraslı dublekslere uzanan konut seçenekleri birlikte sunuldu. Uptown'da ayrıca her daire için en az bir en fazla 3 araçlık otopak yer alıyor.

BİZE ULAŞIN