Bugsaşspor’un havası değişti

Bugsaşspor’un başına geçen Mustafa Özer, takımı kısa sürede toparlayarak, 4 haftada 10 puan kazandırdı. Özer, “Önemli olan bundan sonra neler yapacağımız” dedi

Bugsaşspor’un havası değişti

SEZON başında Serhat Gülpınar ile başlayan Bugsaşspor, deplasmanda ilk sınavını Kırklarelispor karşısında verdi. 2-1 yenilgisinden sonra oynadığı 4 maçta yenilgi yüzü görmedi. Bugsaş, Gülpınar yönetiminde çıktığı 8 maçta 4 galibiyet, 3 mağlubiyet, 1 beraberlik aldı. Ardından takımın başına İsmet Taşdemir getirildi. Taşdemir döneminde oynanan 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet alan Bugsaşspor'un başına son olarak Mustafa Özer getirildi. 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik alan Özer, takıma 4 haftada 10 puan kazandırdı. 13 gol atıp kalesinde de 4 gol gördü.

'İLETİŞİM ÇOK İYİ'
Özer, "Biz oyuncularla son 4 hafta da iletişimimizi iyi kurduk. Maç ortalamasına baktığınız zaman da biz 4 maçta 13 gol attık. 4 tane de gol yedik. Maç ortalaması tahmini 3.25 civarı bir ortalama. Çok tecrübeli bir başkanımız var. Kadir Başkan her konuda çok yardımcı oluyor bize. Şu ana kadar istediğimiz sonuçları da aldık. Önemli olan bundan sonra neler yapacağımız. Elimizdeki oyuncuların gidip gitmemesi devre arasında belli olacak. Ona göre zaten yeni bir yapılanma olacak. Devre arasında takviyeden ziyade 29 çok kaliteli oyuncularımız var. 10-15'i bile gitse biz onlarla devam edip altyapılarda olan yetenekli oyuncuları Türk futboluna milli takıma futbolcu kazandırmak. Genç oyunculara önem veriyoruz. Tecrübeli oyuncularla harmanladığınızda gerçekten çok kaliteli bir kadro çıkıyor. Devre arasında neler olacağını hep birlikte göreceğiz" diye konuştu. Takımda sakat oyuncular bulunduğunu kaydeden Özer, "Ömer'in sakatlığı devam ediyor. Cebrail'in ameliyatı vardı. Selim sakattı o da dönecek. En son maçta Erkan'ın adelesinde yırtık vardı. 10-15 gün tedavi görüp ondan sonra inşallah kampta beraber olacağız. Bora diye bir kardeşimiz var. Güvendiğim ve inandığım oyunculardan bir tanesi. Çok yetenekli. O da ilk geldiğinde ikinci antrenmanda sakatlandı. Sakatlanmasaydı ben onu 18'e de alacaktım" dedi.

BİZE ULAŞIN