‘Baba seni çok seviyorum’

Başkentte meslektaşının silahından çıkan kurşunla kazaen şehit olan Hakan Can’ın kızıyla çektiği videolar yürek dağladı. Minik kız babasına videoda, “Baba seni çok seviyorum” diyor

‘Baba seni çok seviyorum’

Olay 19 Aralık 2017 sabahı Gölbaşı Sanayi uygulama noktasında yaşanmıştı. 56 AP 616 plakalı Siirt-İstanbul seferini yapan bir yolcu otobüsü, polis ekiplerince durduruldu. 11 yaşındaki çocuğu ile 39-40 numaralı koltuklarda oturan ve durumundan şüphelenilerek araçtan indirilip üst araması yapılmak istenen Zeynel İ. kaçmaya başladı. Dur ihtarına uymayarak yolun karşı şeridine doğru kaçan şahsı yakalamak için yaşanan kovalamaca sırasında polis memuru Hakan Can (28) meslektaşı tarafından açılan ateş sonucu kazaen ağır yaralandı. Yoldan geçen bir aracın durdurulmasıyla Gölbaşı Devlet Hastanesi'ne kaldırılan polis memuru Can, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

8 YILLIK POLİSTİ
Kazaen şehit olan Erzincanlı polis memuru Hakan Can'ın şehit olmadan önce son kez kızı ile çektiği görüntüleri ortaya çıktı. Şehit olan polis memuru Hakan Can'ın şehit olmadan önce kızıyla çektiği son görüntüleri yürek dağladı. Kızının defalarca 'Baba seni çok seviyorum' dediği görüntüler yürek burktu. Kızına aynı şekilde karşılık veren Şehit polis Hakan Can ise kızına cevaben 'Bende seni çok seviyorum' diyor. Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli şehit polis Hakan Can evli ve bir kız çocuğu babasıydı.

BİZE ULAŞIN