Yeni yıl operasyonlarla başladı

2017 yılını uyuşturucu ile mücadele yılı ilan eden ve Türkiye rekoru kıran Ankara Emniyeti, yeni yılda da mücadeleye hız kesmeden devam eti

Yeni yıl operasyonlarla başladı

Uyuşturucu tacirlerini tutuklama noktasında Türkiye rekorunu kıran Ankara Emniyeti, 2018'de de rekoru başkasına kaptırmayacağa benziyor. Tacirlerle mücadeleye devam eden ve uyuşturucu ile topyekûn savaşan Ankara polisi, yeni yılın ilk günlerinde de sokak satıcılarına ağır darbe vurdu. Torbacılara yapılan baskında 40 kilo uyuşturucu madde, yaklaşık 5 bin adet uyuşturucu hap ve 16 bin 275 lira paraya el konuldu.

GÖZDAĞI VERİLDİ
?
Başkentte uyuşturucuya geçit vermeyen polisler 2017 son haftası operasyonlarla tacirlere gözdağı verdi. Uyuşturucu madde imal ve ticareti yaparak gençleri zehirleyen tacirlerin kimisi uykuda kimsi de sokakta müşteri beklerken polis tarafından gözaltına alındı. Özellikle geceleri operasyon düzenleyen Ankara polisi yaptığı aramalar sonucu tacirlerin ev ve üzerlerinden 9,304 gram esrar, 16,674 gram eroin, 2, 107 gram kokain, 527 gram shunk, 1,747 gram metamfetamin, 1 adet sentetik ecza, 4 bin 468adet sentetik ecstasy hap ile 1 adet tabanca buldu.

BİZE ULAŞIN