Bağımlılar konuştu tacirler yakalandı

Uyuşturucu madde bağımlısı olan kişilerin isimlerini verdiği zehir tacirleri, Sincan polisi tarafından enselendi

Bağımlılar konuştu tacirler yakalandı
Ankara Emniyeti'ne bağlı narkotik polisleri şehre uyuşturucu girişini önlemek için gece gündüz çalışırken ilçe emniyet müdürlüklerine bağlı birimler de sokakları sıkı takibe aldı. Sincan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri zehirle mücadelede başarılı operasyonlara imza atıyor. Polis, 3 günde Sincan'da 13 kişiyi uyuşturucu tacirliği suçundan gözaltına aldı.

SUÇÜSTÜ YAPILDI
Sincan'da uyuşturucu madde kullanan bağımlıları yakalayarak sorguya çeken polis, uyuşturucuların nereden ve kimden temin edildiğinin izini sürdü. Maddelerin kimden temin edildiğini öğrenen polisler, kimi zehir tacirini evinde kimisini de araçta uyuşturucu satışı yaparken suçüstü yakaladı. tutukla ndılar Sincan Pınarbaşı Mahallesi'nde bir otomobil içerisinde uyuşturucu satışı yapıldığını tespit eden polis, operasyon düğmesine bastı. 23 yaşındaki zehir taciri Suyufi İ., ile suç ortağı Eren A., araçta bulunan 2 kişiye uyuşturcu satarken kıskıvrak yakalandı. Gözaltına alınan zanlılardan Suyufi İ., ile Eren A., tutuklanarak cezaevine gönderildi. Zanlıların evinde yapılan aramada 15 fişek eroin ve hassas teraziye el konuldu.

BAĞIMLILAR POLİSE İTİRAF ETTİ
Saraycık'ta araçta uyuşturucu bulunduğu için polisten kaçmak isteyen 2 uyuşturucu bağımlısı, polisle yaşadığı kovalamacının ardından yakalandı. İki bağımlı, uyuşturucu maddeyi nereden temin ettiklerini polisesöyledi. Karı koca uyuşturucu tacirliği yaptıkları tespit edilen Bülent ve Nazlı K.'nin evine yapılan operasyonda 10 gram kubar esrar ele geçirilirken şüpheliler ise gözaltına alındı.
BİZE ULAŞIN