Başkan Ak Ufuktepe’de

Keçiören Belediye Başkanı Ak, mahalle ziyaretleri kapsamında Ufuktepe’ye giderek vatandaşlarla, esnaf ve polisle sohbet etti

Başkan Ak Ufuktepe’de
KEÇİÖREN Belediye Başkanı Mustafa Ak, göreve geldiği günden bu yana farklı bir mahallede gerçekleştirdiği Cuma Buluşmaları'nı ara vermeden sürdürürken, bu hafta Ufuktepe Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak cuma programını yine her hafta yaptığı gibi vatandaşlara ayırdı. Ufurktepe Merkez Camiinde mahalle sakinleriyle bir araya gelerek onların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Ak, Ufuktepe Mahalle Muhtarı Abdullah Ergül'ü de ziyaret etti. Ufuktepe Polis Merkezi Amirliğini de ziyaret eden Belediye Başkanı Mustafa Ak, Afrin Zeytin Dalı Harekatına da değinerek, "Afrin'de şehit olan askerlerimize rahmet diliyorum, milletimizin başı sağ olsun. Rabbim tüm güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun. Onlar bizim huzur ve güvenliğimiz için görev yapıyorlar" dedi. Daha sonra Ufuktepe Taksi Durağına konuk olan Ak, esnafa hayırlı kazançlar dilerken Ufuktepe Zabıta Merkezine de uğradı.

"VATANDAŞLA İÇ İÇEYİZ"
Vatandaşlarla bir araya gelerek onların Keçiören ile ilgili görüş ve önerilerini almaya özen gösterdiğini aktaran Başkan Ak, "Cuma buluşmaları kapsamında her hafta farklı bir camiye giderek farklı mahallelerde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Buradaki mahalle sakinleriyle, mahallelerimizin sorun ve sıkıntılarını yerinde görerek, anında müdahale ediyoruz. Vatandaşımıza ulaşmak için tüm yolları kullanıyoruz. Çay sohbetlerimiz, komşu buluşmalarımız, park ve esnaf ziyaretlerimizle onların yanında olduğumuzu hissettiriyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN