Mamak’ta Afrin şehitleri için mevlit

Mamak’ta Afrin şehitleri için mevlit
MAMAK'IN Misket Mahallesi'nde Afrin'de şehit olan askerler için mevlit okutuldu. Misket Ortatepe Camisi'nde düzenlenen mevlit programına AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Mamak Kaymakamı Ziya Polat, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Vatan ve bayrak için şehit olan askerlere Allah'tan rahmet dileyen Fatih Şahin, gazileri de minnet ve saygıyla andı.

MAHALLELİ UNUTMADI
Mevlit sonrası Misket Mahallesi Ali Rıza Karagüzel Parkı'nda, Muhtar Seyfi Özüpek ve mahalle sakinleri Afrin Şehitleri için anma programı düzenledi. Duaların okunduğu programda konuşan AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, "Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı en kısa sürede başarıyla sonuçlanacak. Mahalleliye ve muhtarımıza böyle anlamlı bir program düzenledikleri için teşekkür ederim. Şehitlerimize rahmet, ailelerine sabır diliyorum" diye konuştu.

"DESTEK GÖREVİMİZ"
Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Bu uğurda savaşan Mehmetçiklerimizi desteklemek, şehitlerimize dualarımızı eksik etmemek bizlerin üzerine düşen görevdir. Burada gördüğüm tablo beni çok duygulandırdı. Mahalle halkımız bir araya gelerek şehitlerimiz için ne yapabiliriz diyor ve hep bir ağızdan duaların edildiği böyle anlamlı bir program düzenliyor. Herbirinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN