Şehit yakınlarına tıraş kampanyası

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sezayi Kara, şehit yakınları ve gaziler için kampanya başlattı. Kara, “Onlar için ne yapsak azdır” diye konuştu

Şehit yakınlarına tıraş kampanyası

Ankara Berberler Odası ve Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı, şehit ve gazi aileleri için 'bedava tıraş' kampanyası başlattı. TEDAŞ Misarfirhanesi'nde imzalanan protokolle şehit ve gazi aileleri için 'bedava tıraş' kampanyası başlatıldı. Protokolün imza töreninde konuşan Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sezayi Kara, "Huzur içinde yaşadığımız ve özgürce nefes aldığımız bu vatanı bizim için canları pahasına savunan şehit ve gazilerimize şükranlarımı iletiyorum. Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ile imzalayacağımız protokolün ardından Ankara sınırları içindeki tüm berberlerde gazilerimiz ve şehit yakınlarımız ücret ödemeden tıraş olabileceklerdir" diye konuştu.

DEVAMI GELECEK
?
Oda Başkanı Kara, kampanyanın 6 ay süre ile başlayıp devamının da daha sonra geleceğini vurgulayarak, "Şehit yakınlarımız için ne yapsak az bunu biliyoruz ama biz de kendi meslek grubumuz olarak elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz'' ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN