Aile kavgası cinayetle son buldu

Başkentte aralarında husumet bulunan iki ailenin kavgası kanlı bitti. Damadının akrabasını öldüren zanlı, “Ben onu öldürmesem onlar beni öldürecekti” dedi

Aile kavgası cinayetle son buldu
Mamak'ta Akşemsettin Mahallesi Doğukent Bulvarı üzerindeki bir iş yeri önünde 4 Mart'ta meydana gelen aile kavgası cinayetle bitti. Damadının akrabasını öldüren Duran Ş., cinayet sonrası Ankara Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekiplerince yakalandı. Başından vurulan 23 yaşındaki Tolga Yetiş kavgada hayatını kaybederken akrabası Alim A. ise ağır yaralandı.

DAVA AÇTI
Damadı uyuşturucu ticareti suçundan cezaevine giren Duran Ş.'nin kızı Tuğçe Ş., eşine boşanma davası açtı. Kocası zehir tacirliğinden cezaevine girince babasının evine dönen Tuğçe Ş. ve ailesi, eşinin akrabaları tarafından sürekli baskı altına alındı. Boşanmanın sebebi olarak Tuğçe Ş.'nin babasını gören damadın ailesi, Duran Ş. ile sürekli tartışmaya başladı. "Severek evlenen çifti ayırdın, evlenmelerine de müsaade etmemiştin, yuva yıktın, bu kararından vazgeç..." diyerek baskı altına alınan Duran Ş., baskılara dayanamadığını söyledi. Olayı namus meselesi yapan ve kızın babasını ayrılık sebebi olarak gören Yetiş Ailesi, Duran Ş.'nin iş yerini bastı. Duran Ş. ile iş yerini basan ve hakaretler eden Yetiş Ailesi arasında tartışma başladı. Tartışmanın büyümesiyle Duran Ş. silahı ile damadının iki akrabasını vurdu. Duran Ş.'nin polise verdiği ifadesinde "Ben onları vurmasam, yarın bir gün onlar beni vuracaktı" dediği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN