Öz Finans İş Sendikasından İftar

Öz Finans İş Sendikasından İftar
Kayseri’de Öz Finans İş Sendikası İl Temsilciliği tarafından iftar programı düzenlendi.
Kayseri’de Öz Finans İş Sendikası İl Temsilciliği tarafından iftar programı düzenlendi. Programa Öz Finans İş Sendikası Genel Başkanı Ahmet Eroğlu, Genel Sekreter İrfan Karatosun, Genel Başkan Yardımcısı Erdem Ayhan, Halkbank Bölge Koordinatörü Süleyman Kayan, Ziraat Bankası Bölge Başkanı N. Mehmet Yılmazkolukısa, şube müdürleri ve banka çalışanları katıldı.
Sendika çalışmaları ile ilgili bilgi veren Öz Finans İş Sendikası Genel Başkanı Ahmet Eroğlu, "Biz niyet okumakla hareket etmeyiz. İyi niyetle hareket ederiz. Biz hem yöneticilerimizin hem çalışanlarımızın iyi niyetli olduğu kabul ederiz. Çalışanlarımızın yâda yöneticilerimiz banka menfaatleri aleyhine çalışma içerisinde olması düşünülemez. Bankalarımızın başarı hikâyesinde güvenlik personelimizden üst düzey yöneticilerimize, bütün mesai arkadaşlarımızın ortak başarısı vardır. Bu başarı hepimizi onurlandırıyor” dedi.
Sendika olarak üyelerin var olan haklarını ve sözleşmelerden doğan hakların arttırılması için çalıştıklarını söyleyen Genel Başkan Eroğlu, "Sözleşmelerde yazan hakların takipçisi ve savunucusuyuz. Altına imza atılan sözleşme hükümlerinin yerine getirilmesi için çalışanlar olarak üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirirken, iş veren konumunda olan banka yönetimi tarafından altına imza atılan hakların savunulması konusunda ısrarlı bir takip gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.
Genel Başkan Eroğlu, önümüzdeki dönem içerisinde sendika şube kuruluş çalışmalarının tamamlanması ile daha güçlü ve oturmuş bir yapıya kavuşulacağını ifade ederek, "Sendikamız üyesi olmayan çalışanlarımızın da üye olarak güce ve başarıya ortak olmalarını arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.
Genel Başkan Eroğlu, programda üyeler ile tek tek ilgilenerek sohbet etti.
BİZE ULAŞIN