Başkan Duruay, Sanayi Sitesi Esnafı İle İftar Yemeğinde Buluştu

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Sanayi Sitesi esnafı ile iftar yemeğinde buluştu.
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Sanayi esnafı ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Gölbaşı Belediyesi tarafından belediye aşevinde belediye personelince hazırlanıp servis yapılan iftar yemeğine Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu,Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri ve sanayi esnafı katıldı.
Başkan Duruay, bu toplantıların sık sık tekrarlanacağını belirterek, “Sanayi esnafımızın her zaman yanında olacağız” dedi. Başkan Fatih Duruay sanayi esnafı buluşmasında; Başkan Duruay, sanayi esnafı ile birlikte aynı sofrada oruç açmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, Katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.
Duruay, "Ramazan ayı Birlik ve Beraberlik ayıdır. Bu mübarek ayda siz değerli sanayi esnafımızla bir araya gelmek beni çok mutlu etti. Mevlam bu mübarek ramazan ayında yoksullara, darda kalanlara yardım etsin. Yaptığımız ibadetlerin kabul olmasını temenni ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun” şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN