Sincan Belediyesi’nden Vatandaşa Modern Hizmet

Sincan Belediyesi, Mali Hizmetler Müdürlüğünü yeniledi. Belediye binasında giriş katta vatandaşı karşılayan bölüm, Ramazan Ayı boyunca restore edildi. Modern ve konforlu bir ortama kavuşan alan hizmete de açıldı. Vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak için yenilen yüzü ile hizmet vermeye başlayan Sincan Belediyesi, vatandaşı evindeki gibi rahat etmesini amaçlıyor.
Sincan Belediyesi vatandaşı yenilen yüzü ile karşılıyor. Sincan Merkezdeki ana binanın giriş katını yenileyen Sincan Belediyesi, vatandaş hizmet veren bölümü daha modern ve konforlu bir ortama kavuşturdu. Vatandaşın rahatlığı için pek çok konuyu düşünen Sincan Belediyesi, vatandaşı artık görüşme masalarında ağırlıyor. Ramazan Ayında vatandaşı da mağdur etmeden kısa sürede tamamlanan yenileme vatandaştan da tam not aldı.
Yenilemenin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Mehmet Kılıç, "İşlerim dolayısıyla sık sık belediyemize gelmem gerekiyor. Önceden de güzel bir görünümü vardı, fakat bu yenileme ile sanki başka bir yere girmiş hissine kapıldım. Ne zaman yenilendi nasıl oldu anlamadım. Bu hali gerçekten belediyemize çok yakışmış" dedi.
Vatandaşa hizmet için çalışmaya devam edeceklerini belirten Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna, "Vatandaşımızı genel olarak ağırladığımız giriş katımızı yeniledik. Daha modern ve konforlu bir hale getirdik. Burası Sincanlıların evi o yüzden onları evlerinde en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyoruz. Vatandaşımızda yenilemeden memnun hayırlı olsun" dedi.
BİZE ULAŞIN