Altındağ Ailesi Bayramlaştı

Altındağ Belediyesi’nde bayramlaşma töreni düzenlendi. Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşma töreninde gelenek yine bozulmadı. Altındağlı hemşehrilerini belediye binasında kabul eden Başkan Tiryaki, “Ağzımızın tadı hiç bozulmasın. Birlikte nice bayramlara” dedi.
Bayramlaşma törenine katılımın yoğun olduğu gözlendi. Törene Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin yanı sıra Ak Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, ilçe teşkilatı üyeleri, belediye birim müdürleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Her fırsatta Altındağlı hemşehrilerinin taleplerini dinleyen Başkan Tiryaki, bayramlaşma sırasında da vatandaşın isteklerini göz önünde bulundurdu.
Bayramlaşma töreninde Altındağlı hemşehrilerine kucak açan Başkan Tiryaki, halkın sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerinde bulundu. Misafirlerine kolonya, çikolata, şeker ve tatlı ikram eden Başkan Tiryaki, bayramların tüm İslam alemine barış, mutluluk ve huzur getirmesini diledi. Başkan Veysel Tiryaki, vatandaştan gelen ricaları geri çevirmeyerek bol bol fotoğraf çektirdi.
BİZE ULAŞIN