Duruay’dan Esnaf Ziyareti

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, esnafı ziyaret etti. Ramazan bayramlarını tebrik ederek vatandaşlarla sohbet etti, sorunlarını dinledi.
Başkan Fatih Duruay, sabahın erken saatlerinde dükkânını açan esnafları ziyaret ederek sohbet etti. Ziyaret ettiği esnaflara bol ve bereketli kazançlar dileğinde bulundu.
Hayırlı işler ve geçmiş bayramlarını tebrik etmek amacıyla esnafı dolaşan Başkan Duruay, “Sık sık esnafımızın çayını içerek, onların dertlerini, sıkıntılarını dinlemek, çalışmalarımız hakkında bilgi vermek, sohbet etmek istiyoruz. Bu gün de böyle bir ziyaret yaptık, birlikte sabah çayını içtik ve esnafımızla bayramlaştık” dedi.
Yakın ilgiyle karşılanan Başkan Duruay, Gölbaşı’nın gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığına dikkati çekerek “Başlatacağız güzel projelerle Gölbaşımız cazibe merkezi olacak” diye konuştu.
Başkan Duruay’ın ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirten esnaflar Başkan’a isteklerini aktardılar. Esnaflar “Başkanımız işyerlerimizi ziyaret ediyor. Başkanımızın bize gösterdiği ilgiden ve hizmetlerinden çok memnunuz” değerlendirmesinde bulundular.
BİZE ULAŞIN