Polatlı’da 6 Ayrı Kazada 4 Kişi Yaralandı

Salı 22.09.2015 16:28
Güncelleme: Salı 22.09.2015 16:59
ABONE OL
Ankara’nın Polatlı ilçesinde bayram trafiği nedeniyle 6 ayrı noktada meydana gelen kazalarda 4 kişi yaralandı.
Polatlı’da yaşanan trafik kazalarında 4 kişi yaralanırken, araçların çoğunda maddi hasar meydana geldi. İlk kaza Eskişehir-Ankara E-90 karayolunda meydana geldi. 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 2 kişi hafif yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince ayakta tedavi edildi.
Diğer bir kaza da Polatlı Sanayi yolunda meydana geldi. 06 PUT 91 plakalı araç, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu çakıllı kuma girdi. Olayda yaralanan olmazken, araçta maddi hasar meydana geldi.
Polatlı’nın İnönü Caddesi’nde 06 AK 0370 plakalı aracın duran araca çarptığı kazada ise karşıdan karşıya geçmek isteyen bir kişinin ayağı ezildi. Ayağı ezilen kişi, yaşadığı şoku uzun süre üzerinden atamadı.
Bir diğer kaza da Polatlı-Haymana yolu üzerinde meydana geldi. Polatlı’ya 5 kilometre kala bir aracın tarlaya uçtuğu kazada 2 kişi yaralandı.
Şıhali mevkinde yaşanan kazada ise iki araçta maddi hasar olduğu öğrenildi.
Polatlı-Beypazarı yolunda yaşanan kazaya da 3 araç karıştı. Kazada ölen ve yaralanan olmazken, araçlarda maddi hasar meydana geldi.