Başkan Gökçek, Çocuklara Bayram Hediyesi Dağıttı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent ilçelerini tek tek gezerek hem Başkentlilerle bayramlaşmaya hem de çocukları dağıttığı hediyelerle sevindirmeye devam ediyor.
Başkent’i karış karış gezerek, çocuklara çifte bayram sevinci yaşatan Başkan Gökçek’in bu kez durağı Sincan oldu. Hediye dağıtımı öncesi Yenikent Osmanlıspor Stadı’nda Osmanlıspor FK ile Kızılcabölükspor arasında oynanan Türkiye Kupası 2. Tur eleme karşılaşmasını izleyen Başkan Gökçek, karşılaşma sonrası Osmanlıspor ve konuk Kızılcabölükspor futbolcularını ziyaret etti.
Osmanlısporlu teknik heyet ve futbolcuları 6-0 lık skorla tur atlamaları nedeniyle tebrik eden ve Kurban Bayramlarını kutlayan Başkan Gökçek, daha sonra konuk ekip Kızılcabölükspor teknik heyeti ve futbolcularıyla görüşerek bayramlarını kutladı. Başkan Gökçek, hem ev sahibi, hem de konuk takım oyuncularına imzaladığı futbol toplarını hediye etti.
BAYRAM TATİLİ BOYUNCA ANKARA’DA HEDİYE GEZİSİ
Kurban Bayram tatili süresince Ankaralılarla bayramlaşmayı sürdürecek olan Başkan Gökçek, özel önem verdiği çocukların da armağanlarla yüzlerini güldürüyor. Bayramlarda Ankaralı çocuklara hediye dağıtmayı bir gelenek haline getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, Başkent’in dört bir tarafında hediye dağıtımını sürdürürken, bu kez adresi Yenikent ve Sincan oldu.
İçi hediyelerle dolu otobüs içerisinden Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna ile birlikte bölgeyi sokak sokak, cadde cadde gezen Başkan Gökçek, önce Yenikent’i dolaşarak, yol kenarında kendisini bekleyen çocuklara tek tek hediyelerini verdi, vatandaşların da bayramını kutladı.
Yenikent’ten sonra Sincan Fatih Mahallesi ve Sincan Merkez’e geçen Başkan Gökçek, buralarda da büyük küçük tüm ilçelilerin yoğun ilgi ve sevgi gösterileri eşliğinde karşılandı.
Yoğun ilgi nedeniyle zaman zaman otobüsün durmak zorunda kaldığı ve yavaş yavaş ilerlediği hediye dağıtım turunda Başkan Gökçek, ilçeyi üstü açık otobüsle gezerken, yaklaşık 3 saat süren Sincan turu ile hem vatandaşlarla bayramlaştı, hem de kendisini özlemle bekleyen çocuklara bayram armağanlarını bizzat kendi eliyle verdi.

BİZE ULAŞIN