Yusuf Şimşek’ten, Başkan Böcek’e Ziyaret

Yusuf Şimşek’ten, Başkan Böcek’e Ziyaret
Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, Süper Lig’e çıkan Antalyaspor’u kentin birçok noktasında asılı bilbordlar ile kutlayan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti.
Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, Teknik heyetten Alattin Gülerce’yle birlikte Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti. Şimşek ziyarette, Süper Lig’e çıkan Antalyaspor’u kentin birçok noktasında asılı bilbordlar ile kutlayan Başkan Böcek’e desteklerinden ötürü teşekkür etti.
BU SENE LİGDE İYİ İŞLER YAPACAĞIZ
Antalyasporun şampiyon olduktan sonraki ilk ziyareti Muhittin Böcek’e gerçekleştirdiğini belirten Şimşek, “Başkanımız her zaman bizlerin yanında oldu. Futbolcu kardeşlerimize, yönetimimize ve taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu sene Süper Lig’de iyi işler yapacağız” dedi.
ANTALYSPOR YÖNETİMİNİ VE OYUNCULARINI KUTLUYORUM
Yusuf Şimşek ve Alattin Gülerce’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ise Yusuf Şimşek’in Konyaaltı’nda spora önemli hizmetlerde bulunduğunun da altını çizdi. Başkan Böcek, “Yusuf Hoca’ya, ekibine, Antalyasporlu oyuncu ve yönetimine bize bu gururu yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Maç günü heyecandan yerimizde zor durduk. Türk turizmin başkenti Antalya’da Antalyaspor’un Süper Lig’e yükselmesi çok önemlidir. Şehrimizin takımı Antalyaspor’a elimizden gelen her türlü katkıyı her zaman koyduk, bundan sonra da desteğimiz sürecektir” diye konuştu. Başkan Böcek, Antalyaspor’un tüm teknik ekibine ve oyuncularına başarılarının devamını dilerken, Yusuf Şimşek, Başkan Muhittin Böcek’e isminin yazılı olduğu Antalyaspor forması hediye etti.
BİZE ULAŞIN