Kepez Yaz Spor Okulu’na Büyük İlgi

Kepez Yaz Spor Okulu’na Büyük İlgi
Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulu kayıtları devam ederken, bu yıl ki hedefin 3 bin öğrenciyi sporla buluşturmak olduğu bildirildi.
Geçtiğimiz hafta 2014-2015 Eğitim öğretim dönemi sona ermesiyle yaz spor okullarına yönelik ilginin arttığı, futbol, basketbol, voleybol, tenis, güreş ve tekvando branşlarında eğitim veren Kepez Belediyesi Spor Kulübü’ne kayıt için Kepez Belediyesi Spor Kompleksi’ne müracaat ededer kayıt formunu doldurmanın yeterli olacağı kaydedildi.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, "Yaz döneminde spor okullarımızda, öğrencilerimizle birlikte çok güzel vakit geçireceğiz. Sporcu fabrikası gibi çalışan Kepez Belediyespor Kulübü’nde hem spor yapmanın keyfini hem de öğrencilerimize vereceğimiz eğitimlerle, yeteneklerini keşfetmelerini sağlayacağız"dedi.
Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, bu yıl hedefimiz 3 bin öğrenciyi sporla buluşturarak, yaz spor okullarında çocukların, sağlıklı ve sporcu ahlakı almış bireylere dönüşmelerine yardımcı olacaklarını da sözlerine ekledi.
BİZE ULAŞIN