İl Emniyet Müdürü Tonbul’dan ’Babalar Günü’ Mesajı

Antalya İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, “Babalar Günü’’ nedeniyle yayınladığı mesajında, ’Hiç şüphesiz hepimizin hayatında çok özel ve önemli bir yeri olan bütün babalarımızın yüreklerindeki huzur ve mutluluk, yüzlerindeki tebessüm hiç eksik olmasın’dedi.
Tonbul mesajında, " Ailenin temel direği, koruyucu ve kararlı duruşuyla evin güven kaynağı olan babalarımız; sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarıyla kurulmuş güçlü bir aile yapısının temel taşını oluşturmaktadırlar.
Bir fedakarlık timsali olan babalar, büyük bir özveri ile evlatlarına ömür boyu maddi- manevi her türlü desteği veren ve kendi mutluluğundan önce çocuklarının mutluluğunu düşünen büyük insanlardır. Hiç şüphesiz hepimizin hayatında çok özel ve önemli bir yeri olan bütün babalarımızın yüreklerindeki huzur ve mutluluk, yüzlerindeki tebessüm hiç eksik olmasın. Öncelikle gece-gündüz demeden, hayatları pahasına fedakarca çalışan, sadece kendi çocuklarının değil, bu ülkede yaşayan tüm çocukların güven içinde yaşaması için çabalayan meslektaşlarımın ve tüm babaların “Babalar Günü”nü kutlar, sevgi ve selamlarımı sunarım"ifadelerine yer verdi.
BİZE ULAŞIN