Başkan Türel Göreve Başladı

Başkan Türel Göreve Başladı
Geçtiğimiz günlerde geçirdiği kaza sonrası kaburgasında ve omzunda kırık meydana gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, göreve başladı.
Geçirdiği kaza sonrasında kaburgasında ve omzunda kırık meydana gelen ve ameliyat olan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel göreve başladı. Günlük toplantılarına devam eden, çalışmalar hakkında bilgi alan Türel, sağlık durumu ile ilgili de bilgi verdi. Başkan Türel ameliyat sonrasında durumunun iyiye gittiğini ve büyük oranda iyileştiğini anlattı. Doktorların 6 hafta rapor verdiğini kaydeden Türel, “Omzumdan ameliyat oldum. Başarılı bir ameliyat geçti. Omzumda yaklaşık 20 santimetrelik bir kesik söz konusu. İçeriye de bir plaka koydular” dedi.
Doktorların dinlenmesini istediğini ve 6 hafta rapor verdiğini kaydeden Türel, “6 hafta heyet raporu verdiler. Bu dönemin daha başındayız. Biz çalışmaya alışmışız. Biz çalışırken dinleniyoruz. Rapor döneminde de belediyedeki görevlerimi eksiksiz yapmaya çalışacağım. Şimdi görevimin başındayım. Diğer günlerde nasıl çalışıyorsak bugün de öyle çalışıyoruz. Arkadaşlar ile rutin toplantımızı yaptık. Birimlerimizin çalışmaları hakkında bilgi aldık” diye konuştu.
Rahatsızlığı boyunca Antalyalıların kendisini yalnız bırakmadığını kaydeden Başkan Türel, en büyük tedavinin de hemşehrilerinin sevgisi olduğunu ifade etti. Arayarak, mesaj göndererek geçmiş olsun dileğini ileten herkese teşekkür eden Türel, “Bu geçmiş olsun dilekleri ilaç gibi geldi” dedi.
BİZE ULAŞIN