AÜ Manavgat Meslek Yüksekokulu’nda Aktif Öğrencilere Sertifika

AÜ Manavgat Meslek Yüksekokulu’nda Aktif Öğrencilere Sertifika
2014 2015 eğitim ve öğretim yılında Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Manavgat Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen sosyal, kültürel ve bilimsel etkinliklerde görev alan öğrencilere teşekkür belgesi verildi.
Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Manavgat Meslek Yüksekokulu tarafından 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı boyunca düzenlenen Şiir ve Müzik Gecesi, Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Günü Etkinliği, Geleneksel İstihdam Fuarı, I. Ulusal Turizm ve Mikrobiyal Gıda Güvenliği Kongresi, Susam Ürünleri Yarışması, Köy Okullarına Yardım Kampanyası ve çeşitli seminer, konferans ve panelde görev alan öğrencilere teşekkür belgesi verildi.
MYO Müdürü Doç. Dr. Hacer Bakır Sert konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Sadece eğitim ve öğretimle yetinmeyen Manavgat Meslek Yüksekokulu ailesi bilimsel, kültürel, sanatsal ve sosyal faaliyetlere de büyük önem vermektedir. Düzenlenen bu etkinliklerin büyük bir kısmında öğrenciler aktif rol almaktadır. Düzenlenen etkinliklerde görev alan öğrencilerimizi canı gönülden kutluyorum. Ayrıca bu etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçen tüm akademik ve idari personelimize sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN