Başkan Böcek’ten Muhtarlara Müjde

Başkan Böcek’ten Muhtarlara Müjde
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak muhtarlık binalarının su ve elektrik masraflarını ödeyeceklerini açıkladı.
Konyaaltı Muhtarlar Derneği’nin 3 Olağan Genel Kurulu’na Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Konyaaltı Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Kıldıran ve muhtarlar katıldı. Genel kurulda konuşan Başkan Muhittin Böcek, göreve geldiği günden itibaren Konyaaltı’nın güzelleşmesi, vatandaşların mutluluk içinde yaşayabilmesi adına muhtarlar ve vatandaşlar ile birlikte güzel çalışmalara imza attıklarını söyledi. Başkan Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak park alanlarında muhtarlık binalarını yaptıklarını belirterek, “Teknolojiye uygun muhtarlık binaları yapıyoruz. Sarısu ve Hurma mahalleleri’nin muhtar evlerini tamamladık. Vatandaşlarımız ile köprü vazifesi gören muhtarlarımızın binalarını sırayla yapıyoruz. Yine bir ilki gerçekleştireceğiz. Konyaaltı Belediyesi olarak muhtar evlerinin su ve elektrik masraflarını biz ödeyeceğiz. 1 Temmuz’da meclisimizden bu kararı geçireceğiz. Genel kurul hayırlı olsun. Yeni yönetime başarılar diliyorum” dedi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in muhtarlara verdiği bu müjde, genel kuruldaki muhtarlar tarafından coşku içinde karşılandı.
Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Konyaaltı’nda yaşayan insanların çok şanslı olduğuna dikkat çekerek, “Böyle güzel hizmetler yapan bir başkana sahipsiniz. Yıllarca muhtar arkadaşlarımız merdiven altlarında muhtarlık yaptı. Muhtarlık binalarını yapıyorsunuz. Şimdi de su ve elektrik parasını ödeyeceğinizi belirttiniz. Çok mutlu olduk. Bütün muhtar arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
BİZE ULAŞIN